£6,50 GBP/h

Dam sezonową pracę w Anglii w rolnictwie przy zbiorach warzyw i owoców

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 01:46

Zatrudnienie sezonowe w rolnictwie przy zbiorach owoców i warzyw. Praca w Anglii od zaraz dla par, grup, kobiet i mężczyzn. Oferujemy dobre wynagrodzenie. Ogłoszenie skierowane dla kandydatów z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracując na farmie należy wykonywać różne zadania związane z uprawą warzyw i owoców. Zadania są konkretnie przydzielane w zależności od zapotrzebowania do pracy na dany dzień.

Wymagania:
– gotowość wyjazdu od zaraz
– podstawy języka angielskiego
– bardzo dobre zdrowie fizyczne
– siła, wytrzymałość, zdeterminowanie
– wcześniejsze prace na farmie będą atutem
– osoba przyjaźnie nastawiona, bezkonfliktowa
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– podpisanie umowy sezonowej na czas nieokreślony
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę w sprawdzonej firmie
– start już od zaraz
– zatrudniamy mężczyzn, kobiety, pary i grupy
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sezonowy-na-farmach-owocowo-warzywnych-wielka-brytania,oferta,4059614

ID ogłoszenia: 62455c29103283a7

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Anglii w rolnictwie przy zbiorach warzyw i owoców”

  1. Klaudiaaa95 na 6 sierpnia 2015 @ 13:10

    Witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana praca, pracowalismy w Anglii na zbiorach więc wiemy na czym praca polega, jeśli można to proszę o numer kontaktowy z państwem chciałabym dowiedzieć się więcej informacji, dziękuje.

  2. Klaudiaaa95 na 6 sierpnia 2015 @ 13:11

    Witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana praca, pracowalismy w Anglii na zbiorach więc wiemy na czym praca polega, proszę o kontakt

  3. jestem zainteresowana oferta z mezem pracowalismy juz na roznych farmach szparaga truskawka malina salata . jestesmy zainteresowani 726112168

Zostaw odpowiedź do Klaudiaaa95