£11,00 - 11,40 na godz.

Dla kierowcy kat.B od zaraz praca w Anglii jako kurier, Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 12 lutego 2022 18:23

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Southampton dla kuriera z podstawowym językiem angielskim przy rozwożeniu przesyłek do sklepów i paczkomatów.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 11,00 GBP na godz., a po 12 tygodniach – 11,40 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w Southampton i okolicach;
  • zadaniem będzie rozwożenie paczek z głównego magazynu do sklepów oraz paczkomatów;
  • praca od poniedziałku do soboty – start o godzinie 10.30.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie angielskiego prawa jazdy kat. B;
  • nie więcej niż 6 punktów karnych;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • przejrzyste warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 07436141510 (Iweta) lub 07917501731 (Oliwia).

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/van-driver_i110568

ID ogłoszenia: 11862092f064b48d