£do uzgodnienia

Dla malarza dam pracę w Anglii z językiem angielskim na budowie od zaraz Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 00:08

Zatrudnienie w Southampton dla malarza z komunikatywnym językiem angielskim. Aktualna od zaraz praca w Anglii na budowie dla dyspozycyjnych Polaków przy malowaniu różnych powierzchni.

Stanowisko: malarz na budowie.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie;
  • obowiązkiem pracownika będzie malowanie.

Wymagania:

  • entuzjazm i chęci do pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć poszerzenia swoich umiejętności zawodowych;
  • posiadania doświadczenia w pracy jako malarz;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • własny transport – przynajmniej na początek;
  • posiadanie zakwaterowania na terenie Southampton.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby chętne podjąć pracę w Southampton proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: carlos@poshpads.com

Można również zadzwonić pod numer telefonu: 02380081000

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-dla-malarza-od-zaraz_i106071

ID ogłoszenia: 1506006d8ac9d5cc