£7 brutto + mieszkanie

Dla par praca Anglia na produkcji czekoladek bez znajomości języka Londyn 2015

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2015 00:02

Aktualna oferta pracy w Anglii dla Polaków na produkcji czekolady w Londynie 2015. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par na 3 miesiące z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie oraz opcją przedłużenia kontraktu.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7 GBP brutto/h
Liczba miejsc: 6
Start: od zaraz

Zadania:
– prace związane z przygotowaniem mieszanki czekoladowej zgodnie z recepturą producenta
– praca przy taśmie polegająca na kontroli jakości półproduktów oraz gotowych wyrobów
– obowiązki związane z pakowaniem czekoladek, etykietowanie kartonów
– zadania przy magazynowaniu i utrzymaniu czystości na stanowisku

Wymagania:
– minimum roczne doświadczenie w produkcji spożywczej
– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące
– mile widziane osoby mówiące po angielsku, ale nie jest to konieczny warunek
– preferujemy osoby przebojowe, które nie boją się ciężkiej pracy oraz mają wytrzymałość do pracy fizycznej
– tylko osoby bez nałogów a szczególnie tytoniowych

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach należących do agencji
– codzienny transport do pracy
– regularne wypłaty na konto bankowe w systemie tygodniowym
– wsparcie polskich koordynatorów na miejscu
– niezbędne szkolenie oraz odzież roboczą zapewnia pracodawca
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu
– dla najlepszych pracowników przedłużenie umowy na lepszych warunkach

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja czekoladek Londyn 2015”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 16154ebe087480f5

9 komentarzy na “Dla par praca Anglia na produkcji czekoladek bez znajomości języka Londyn 2015”

  1. para od zaraz na 26 lutego 2015 @ 16:59

    Monika i Krystian do pracy od zaraz jesteśmy młodymi i energicznymi osobami i chętnymi osobami punktualnymi, zaangażowanymi w swoją pracę z znajomością języka angielskiego do porozumienia jesteśmy w stanie w każdym momencie przyjechać nr tel 881419238

  2. Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Obecnie przebywamy na terenie Anglii, posiadamy NIN i konta bankowe oraz własny transport. Tel. kontaktowy 07424801293 lub 07459719880.Pozdrawiam

  3. łukasz niezgoda na 27 lutego 2015 @ 20:26

    jestem gotowy do wyjazdu od zaraz 505697449 niestety brak mi doswiadczenia rocznego pozdrawiam

  4. pakowanie czekoladek Londyn 2015 na 2 marca 2015 @ 09:04

    Dzień dobry jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy

  5. Witam . Zainteresowała mnie Państwa oferta . 516217215

  6. pakowanie czekoladek na 9 marca 2015 @ 17:42

    Witam , wraz z moja dzuewczyna jestesmy zainteresowani ta oferta , możliwość przyjazdu od Czerwca , prosimy o szybka odpowiedź.

  7. Beata z Lublina na 9 marca 2015 @ 21:39

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy i gotowa na pracę sumienna zdyscyplinowana punktualna rzetelnie wykonuję powierzone mi zadania proszę o kontakt mój telefon 534330240 lub mail bea_dem@wp.pl jestem gotów na wyjazd. Czekam na odpowiedz .pozdrawiam .Beata

  8. Jestem zainteresowany ofertą mój nr 725287238

  9. ewelina1234 na 13 kwietnia 2015 @ 17:23

    witam wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani praca u Panstwa obecnie teraz pracujemy na produkcji elektronice w Czechach nasz numer +420770673929 albo +48790464734