£ok 450 brutto /tyg.

Dla par Anglia praca od zaraz bez znajomości języka na magazynie obuwia w Wakefield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wakefield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2023 00:12

Na magazynie hurtowni obuwia w Wakefield od zaraz do podjęcia także dla par praca w Anglii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca (za opłatą).

Stanowisko: magazynier

Miasto: Wakefield, UK

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Start: maj 2023

Wynagrodzenie: ok 450 GBP brutto tygodniowo + dodatki

Zadania:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za obsługę magazynu dystrybucyjnego marki obuwia sportowego, która sprzedaje swoje produkty przez swoje sklepy na terenie całej Wielkiej Brytanii oraz internetowo. Zadania pracownika będą obejmować przyjmowanie dostaw, sortowanie towaru, kompletowanie zamówień, oznaczanie produktów oraz przygotowywanie paczek do wysyłki do sklepów detalicznych i klientów indywidualnych.

Wymagania:

Do wykonywania pracy w magazynie dystrybucyjnym marki obuwia sportowego poszukiwana jest osoba z doświadczeniem na stanowisku magazyniera. Wymagane cechy to uczciwość, rzetelność oraz dokładność, ponieważ pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie, kompletowanie i oznaczanie produktów oraz przygotowywanie ich do wysyłki. Wymagana jest również umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do pracy po godzinach, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz znajomość języka. Wymagane jest również zaświadczenie o braku karalności.

Oferujemy:

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie za pracę, a także pomagamy z załatwieniem wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii. Zapewniamy wygodne zakwaterowanie w kompletnie wyposażonych mieszkaniach. Każdy pracownik otrzyma opiekę koordynatora projektu z Polski, który służy radą i pomocą. Płatności wynagrodzeń dokonywane są regularnie i terminowo, na konto walutowe pracownika, co tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn obuwia Wakefield 05/2023″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

ID ogłoszenia: 84643ef882861c3