£9,80 - 17,64 na godz.

Dla par bez języka oferta pracy w Anglii na magazynie odzieży od zaraz Yorkshire UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Yorkshire
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2022 00:06

Bez znajomości języka dla magazynierów do podjęcia praca w Anglii. Zatrudnienie 2022 w Yorkshire od zaraz dla par na magazynie odzieży. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Yorkshire.

Wynagrodzenie: 9,80 – 17,64 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień;
  • pracownik będzie odbierał i rozmieszczał odzież na magazynie;
  • wysyłanie zamówień do klientów;
  • wykonywanie ogólnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dbałość o szczegóły;
  • motywacja do pracy;
  • pozytywne nastawienie;
  • doskonała organizacja;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dobra zdrowie;
  • chęć podjęcia pracy na przynajmniej 3 miesiące;
  • nie jest się studentem i nie ma się urlopu dziekańskiego;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość pracy na zmianach dziennych i nocnych.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 12-godzinnym albo 8-godzinnym;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • wsparcie podczas szukania zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • płatne szkolenie;
  • urlop, który jest naliczany od pierwszego dnia pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 666 636 625

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/anglia-bez-jezyka-pary-mezczyzni-kobiety-praca-przy-odziezy-CID4-IDNfV2a.html

ID ogłoszenia: 28562fe456484011