£od 9,60 GBP/h

Dla par bez języka oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu słodyczy, Liverpool 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca marca 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2023 01:08

Bez znajomości języka również dla par dostępna tymczasowa praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie od zaraz w Liverpool’u do końca marca 2023. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Wynagrodzenie: 9,60 brutto

Liczba wakatów: 4 (lub 2 pary)

Termin: od zaraz do końca marca 2023

Opis stanowiska pracy:

Praca polegająca na pakowaniu słodyczy i zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej w magazynie firmy dystrybucyjnej, obecnie skupiająca się na pakowaniu promocyjnych zestawów czekoladowych słodyczy z motywem wielkanocnym i wiosennym.

Oczekiwania:

Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, jednak doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane. Kandydat powinien być gotów podjąć pracę od razu minimum do końca marca 2023. Celem jest zatrudnienie osoby otwartej, komunikatywnej i bezkonfliktowej.

Zapewniamy:

Oferta pracy zawiera konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane tygodniowo, bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach, dobre warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie z dostępnością stołówki i kantyny, przyjazną atmosferę, pracę w międzynarodowym zespole składającym się głównie z osób ze wschodniej Europy, pomoc przy wszystkich formalnościach oraz możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “słodycze Liverpool 01/2023”.

Pary prosimy o przysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 67663c721e020918