£9,80-11,20 GBP/h

Dla par dam pracę w Anglii bez języka przy pakowaniu zabawek od zaraz 2022 w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2022 00:18

Firma z Londynu poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Anglii 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka także dostępne dla par przy pakowaniu zabawek i akcesoriów dla dzieci. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Londyn, UK

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 9,80-11,20 GBP/h

Zadania:

Praca manualna w firmie dystrybucyjnej, która polegać będzie na pakowaniu zabawek do kartonów oraz ich przygotowaniu do wysyłki bądź magazynowania.

Wymagania:

– zaświadczenie o niekaralności

– dyspozycyjność do końca roku 2022 lub dłużej

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie na produkcji w dziale pakowania

Oferujemy:

– darmowe zakwaterowanie na cały okres umowy

– pomoc polskiego rezydenta na miejscu

– zapewniamy wsparcie przy wszystkich formalnościach na miejscu

– gwarantowany minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5,50 PLN za 1 GBP

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com

z dopiskiem “pakowanie zabawek Londyn listopad 2022”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 9766361837e79d15