£8,60 GBP/h brutto

Dla par dam pracę w Anglii bez języka przy produkcji gotowych dań, Sunderland 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sunderland
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2017 05:22

Fabryka gotowych dań mrożonych z Sunderland poszukuje pracowników lub pary gotowe od zaraz do podjęcia pracy w Anglii na produkcji także bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sunderland

Zarobki: 8,60 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 6

Start: od zaraz

Umowa: na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zakwaterowanie: odpłatne

Zadania:
Prace pomocnicze w procesie produkcji popularnych dań gotowych typu pizza, hamburgery, lasagne itp. Zadaniem pracownika będzie przygotowanie składników do produkcji, kontrola jakości, obsługa prostych maszyn oraz pakowanie i paletowanie wyrobów finalnych.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– umiejętność pracy w grupie
– dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia
– gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym (w tym noce)
– brak nałogów i konfliktów z prawem

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki uznaniowe dla najlepszych pracowników
– terminowe wypłaty w systemie tygodniowym
– pomoc związaną z dopełnieniem wszelkich formalności
– zorganizowane zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach (koszt 150 GBP miesięcznie od osoby lub 250 od pary).
– po okresie 3 miesięcy możliwość podpisania nowej umowy bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: produkcja Sunderland 10/2017.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 50859d05e61aa7ab

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Anglii bez języka przy produkcji gotowych dań, Sunderland 2017”

  1. Jestem zainteresowana ofertą prosze o kontakt na e-mail

Zostaw odpowiedź do Krystyna