£7,80/h

Dla par dam pracę w Anglii od zaraz – pakowanie czekoladek bez języka Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2016 02:09

Producent pralinek z Luton poszukuje od zaraz pakowaczy oraz pary do pracy w Anglii. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Luton

Zarobki: 7,80 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 5

Start: II połowa kwietnia 2016

Zadania:
Manualna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce polegająca na pakowaniu – układaniu czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego. Zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości czyli wyłapywanie czekoladek wybrakowanych przed zapakowaniem. Zadania wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów higieny (fartuszek, czepek, rękawiczki). Niektóre osoby mogą zostać skierowane na dział ozdabiania czekoladek.

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia
– doświadczenie w pracy na produkcji żywności mile widziane
– zachowanie wysokich standardów higienicznych
– atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– atrakcyjną umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy (możliwość przedłużenia po tym okresie)
– możliwość wypracowania nadgodzin
– zapewnione komfortowe zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy (50 GBP/tyg)
– pomoc z wszystkimi formalnościami
– uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie czekoladek Luton 2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 172570316d824d3d

22 komentarze na “Dla par dam pracę w Anglii od zaraz – pakowanie czekoladek bez języka Luton UK”

  1. Dzień dobry.
    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Jestem dyspozycyjna oraz gotowa do wyjazdu.
    Proszę o kontakt : sg0622@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Witam, jestem zainteresowany oferta, prosze o informacje elglobal@wp.pl

    Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany.Prosze o kontakt

  4. Anna i Ilona na 5 kwietnia 2016 @ 12:28

    2 osoby zainteresowane ta ofertą. prosze o kontakt na e-mail ania.delfinek@interia.pl

  5. Witam jestem zainteresowany, 2 chłopaków i 1 dziewczyna, proszę o kontakt na adres e-mail, pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowana ta praca od zaras moge podjac mieszkam w Luton

  7. Jestem zainteresowany.

  8. Witam jestem zainteresowana waszą oferta, pracę mogę podjąć od zaraz bardzo proszę o kontakt tel. +48 793135481

  9. Ale z was ciemniaki! Po co wpisujecie się poniżej że jesteście zainteresowani praca podając maila a nawet nr tel jak wyraźnie w ogłoszeniu napisane jest – “Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail…”

  10. Mateusz S. na 6 kwietnia 2016 @ 14:36

    Witam , jestem bardzo zainteresowany powyzsza oferta pracy. Prosze o kontakt (+46) 739-433-072. Pozdrawiam.

  11. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy, pilnie szukam pracy,

  12. Pakowanie czekoladek na 6 kwietnia 2016 @ 15:56

    Jestem zainteresowana wasza oferta ,prosze o kontakt na e-mail mirabel5@op.pl

  13. pakowanie czekoladek Luton 2016 na 6 kwietnia 2016 @ 21:15

    Witam! jestem zainteresowaną tą pracą.mam zdolnośći manualne,proszę o kontakt +48694201314.jestem dyspozycyjna od zaraz

  14. jestem zainteresowana od zaraz ,mieszkam w londynie

  15. Pakowanie czekoladek Luton 2016 na 7 kwietnia 2016 @ 14:04

    Witam
    Jestem zainteresowna podjeciem pracy od zaraz!

  16. Witam
    Zgłaszam gotowość do podjęcia pracy, jestem bardzo zainteresowany.
    Maciej

  17. Pakowanie czekoladek Luton na 11 kwietnia 2016 @ 21:58

    Witam Jesteśmy para chetni na wyjazd do pracy , posiadam doświatczenie , ponieważ pracowałam w latach wcześniejszych w takiej pracy Prosze o kontakt + 48 798-281-431

  18. Pakowanie czekoladek Luton na 11 kwietnia 2016 @ 22:22

    Jesteśmy para zainteresowani i chetni na wyjazd do pracy Posiadamy doswiatczenie , poniewaz pracowaliśmy w latach wczesniejszych w takiej pracy Prosze o kontakt +48 798-281-431

  19. Anna i Ilona na 12 kwietnia 2016 @ 08:25

    Para zainteresowana pracą „pakowanie czekoladek Luton 2016”. Proszę o kontakt na e-mail ania.delfinek@interia.,pl

  20. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail: kasia_100@wp.pl

  21. Marcin Długajczyk na 21 kwietnia 2016 @ 20:06

    Jestem zainteresowany ofertą. Numer Kontaktowy. 07459930948

  22. Panowanie czekoladek na 23 kwietnia 2016 @ 23:19

    Czi jest ta oferta aktywna? Prosze o info na mój e email. Dziękuje.

Zostaw odpowiedź do darecki