£8,50 brutto

Dla par dam pracę w Anglii przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka w Londynie od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:41

Pilnie poszukiwane 4 osoby lub 2 pary do pracy w Anglii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie na produkcji od zaraz w Londynie bez znajomości języka. Oferta na okres minimum 4 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 8,50 funtów za godzinę
Liczba miejsc: 4 (2 pary)
Start: od zaraz, druga połowa Lutego 2017
Umowa: na czas określony – 4 miesiące z możliwością przedłużenia

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu ciasteczek w stosy po 12 lub 18 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej. Jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługi maszyny po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– minimum podstawy języka pozwalające na komunikację z przełożonymi (jedna osoba na grupę)
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– mile widziana znajomość systemu HACCP
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy
– umiejętność pracy w grupie
– przyjazne nastawienie, motywacja, dyspozycyjność przez najbliższe 4 miesiące

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy z agencją pośrednictwa
– płatne zakwaterowanie na miejscu 65 GBP/tyg. (potrącane z wypłaty)
– dobre warunki finansowe, wypłata w systemie tygodniowym na konto walutowe
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja ciastek Londyn 02/2017”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 36758a7c89bcdebf

6 komentarzy na “Dla par dam pracę w Anglii przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka w Londynie od zaraz”

  1. pracaownik super na 18 lutego 2017 @ 15:30

    WITAM BARDZO MI ZALEŻY NA PRACY W LONDYNIE MAM DOBRE DOSWIADCZENIE I ZNAM LONDYN PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEGO CV KTORE WYSLALAMDZIĘKUJĘ pozdrawiam

  2. Jolanta Fikas na 21 lutego 2017 @ 14:47

    produkcja ciastek Londyn 02/2017

  3. Bartłomiej Karczewski na 21 lutego 2017 @ 16:34

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Pozdrawiam

  4. jestem zainteresowana

  5. Prosze o kontakt ..jestem zainteresowana praca ..
    07564022839
    Violetta Degorska

  6. krzysztofa na 2 marca 2017 @ 23:46

    Witam jestem zaintresowana ta praca,prosze o odpowiedz.pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do pracaownik super