£7,50 brutto

Dla par dam pracę w Anglii przy pakowaniu ciastek w Londynie od zaraz z podstawowym językiem

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 18:36

Producent ciastek z Londynu poszukuje pakowaczy oraz pary do legalnej pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz z podstawowym językiem przy pakowaniu produktów spożywczych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,50 funtów za godzinę
Liczba miejsc: 6
Start: od zaraz, kwiecień/maj 2016
Umowa: na czas określony – 3 miesiące

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu ciasteczek w stosy po 12 lub 18 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej. Jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługi maszyny po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– minimum podstawy języka pozwalające na komunikację z przełożonymi
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– mile widziana znajomość systemu HACCP
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy
– umiejętność pracy w grupie
– przyjazne nastawienie, motywacja

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy z agencja pośrednictwa
– płatne zakwaterowanie na miejscu 90 GBP/tyg. (potrącane z wypłaty)
– dobre warunki finansowe, wypłata w systemie tygodniowym na konto
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja ciastek Londyn 04/2016 rekrutacja uzupełniająca”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 80757153abcb038d

4 komentarze na “Dla par dam pracę w Anglii przy pakowaniu ciastek w Londynie od zaraz z podstawowym językiem”

  1. Witam. Czy to praca zmianowa, jeśli tak to jakie zmiany? Czy konieczne jest zakwaterowanie u Państwa czy można dojeżdża?. Proszę o post code miejsca pracy. Będę bardzo wdzięczna z odpowiedź.

  2. Witam jestem zainteresowany propozycja prosze o wiecej informacji moj numer 07934959376

  3. Para chętna do pracy na lipiec i sierpień.

  4. „produkcja ciastek Londyn 04/2016 rekrutacja uzupełniająca” na 30 maja 2016 @ 14:41

    Witam jestem wraz z dziewczyna zainteresowany praca w Anglii od zaraz. Obecnie mieszkam w Holandii i chciał bym się przeprowadzić ponieważ w Anglii są lepsze zarobki. Mój nr kontaktowy +31 616 086 261 email romanmjk@wp.pl.
    Pozdrawiam Damian i Natalia