£8,86 - 9,02 brutto/h

Dla par praca Anglia na magazynie odzieżowym od zaraz w Burnley UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Burnley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2020 02:17

Pracodawca z Burnley poszukuje od zaraz par do pracy w Anglii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie dla magazynierów ze znajomością j. angielskiego. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Burnley.

Wynagrodzenie: 8,86 GBP brutto na godz. – zmiana dzienna oraz 9,02 GBP brutto na godz. – zmiana nocna.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień przy użyciu skanera, który ma intuicyjne oprogramowanie w języku angielskim;
  • pakowanie odzieży – ważna jest tutaj szybkość oraz sprawność manualna;
  • kontrolowanie stanów magazynowych;
  • przeliczanie towaru.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zmiany po 12 godzin: trzy dni od 06:00 do 18:00, potem trzy dni wolne i później trzy dni od 18:00 do 06:00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania jednorazowej premii 150 GBP po dwóch tygodniach pracy za 100% frekwencję;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość pracownia więcej niż 40 godzin w tygodniu;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • transport oraz zakwaterowanie odpłatne.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 507 649 828

Źródło: www.olx.pl/oferta/magazynier-sheffield-anglia-wyjazd-04-06-05-06-CID4-IDEUFqO.html

ID ogłoszenia: 4455ed65032dfa26