£7,83 + akord

Dla par od zaraz sezonowa praca Anglia przy zbiorach pieczarek bez języka Norwich UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Norwich
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 05:52

Do sezonowej pracy w Anglii poszukiwane osoby przy zbiorach pieczarek. Oferta ważna od zaraz również dla par i bez znajomości języka w rejonie Norwich UK. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Norwich.

Wynagrodzenie: minimalna krajowa + akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie pieczarek.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne i sumienne wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę na stałe z kontraktem;
  • w tygodniu od 42 do 55 godzin pracy;
  • płatny urlop;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – na początek minimalna krajowa + akord;
  • nie jest konieczny język angielski;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w domkach jednorodzinnych (pokoje jedno lub dwuosobowe);
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zatrudnienie dla osób indywidualnych oraz dla par;
  • pracę od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy sezonowej, mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: info@tasvalley.eclipse.co.uk

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-826739.php

ID ogłoszenia: 1545cac8dd61e828