£8,40 brutto

Dla par praca Anglia pakowanie sera krojonego bez znajomości języka, Sheffield UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:02

Producent nabiału z Sheffield poszukuje od zaraz pakowaczy (mile widziane pary) do pracy w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu art. spożywczych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Sheffield
Zarobki: 8,40 GBP/h brutto
Start: od zaraz (I połowa marca)
Liczba miejsc: 8
Umowa: 3 miesiące (okres próbny)

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie pakowanie sera krojonego na linii produkcyjnej z zachowaniem surowych norm dotyczących higieny pracy z żywnością. Jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługi maszyn pakującej typu “multivac” (po przeszkoleniu).

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z żywnością
– znajomość podstawowych zasad dotyczących higieny przy produkcji spożywczej
– mile widziane osoby znające język angielski
– dyspozycyjność w I połowie marca na minimum 3 miesiące
– brak nałogów, konfliktów z prawem

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki płacowe oraz premie uzależnione od wydajności
– odpłatne zakwaterowanie w wyremontowanych kwaterach (80 GBP/tyg od osoby lub 120 GBP/tyg od pary)
– pomoc na miejscu związaną z dopełnieniem wszelkich formalności potrzebnych do podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony wraz z wyższym wynagrodzeniem
– w zakładzie pracuje wiele osób z Polski zatem znajomość języka angielskiego nie jest koniczna

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem pakowanie sera Sheffield 03/2017.

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych aplikacji.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 57158ba0f206938b

4 komentarze na “Dla par praca Anglia pakowanie sera krojonego bez znajomości języka, Sheffield UK”

  1. krzysztofa na 5 marca 2017 @ 10:39

    Witam,jestem zaintresowana ta Praca.07774732914,dziekuje

  2. Dzien dobry zaslalem CV jeszt iscie aktualna? 07848033229

  3. Witam jestem zainteresowany oferta nr telefonu : 447448717939

  4. Karolina Grabczynska na 13 marca 2017 @ 14:37

    Witam szukam pracy na pakowaniu dla dwóch kobiet z własnym transportem. Czy oferta jest aktualna proszę o kontakt