£8,50 - 10,00 brutto

Dla par praca Anglia przy produkcji telewizorów LCD bez języka w fabryce z Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2017 04:55

Fabryka telewizorów z LCD z Leeds poszukuje od zaraz pracowników lub pary do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka, jednak w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby z kwalifikacjami.

Stanowisko: pracownik produkcji – montażu

Miejsce pracy: Leeds

Liczba wakatów: 6 (lub 3 pary)

Zarobki: 8,50 GBP brutto za godzinę osoby bez języka,  10,00 GBP/h osoby ze znajomością angielskiego

Start: II połowa października

Zadania:
– montaż poszczególnych komponentów telewizorów LCD na taśmie produkcyjnej
– kontrola jakości produktów na ostatnim etapie procesu produkcyjnego przed pakowaniem
– pakowanie wyrobów do opakowań kartonowych, kompletowanie zestawu (kable, gwarancja, pilot, podstawka)
– prace magazynowe, paletowanie towaru, przygotowanie do transportu

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dokładność
– mile widziane doświadczenie w produkcji elektroniki
– zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
– umiejętność pracy w grupie
– znajomość języka będzie atutem
– gotowość do zatrudnienie w systemie zmianowym
– dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące lub dłużej

Oferujemy:
– atrakcyjną posadę w renomowanej, międzynarodowej firmie
– dobre warunki finansowe
– możliwość otrzymania stałej umowy po zakończeniu pierwszego kontraktu
– możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
– zakwaterowanie odpłatne w mieszkaniach na terenie Leeds (koszt ok 180 GBP miesięcznie od osoby 300 od pary)

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja LCD Leeds + imię i nazwisko″

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Jobs4U Recruitment Agency

jobs-4You@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 68559e586390f7fc

4 komentarze na “Dla par praca Anglia przy produkcji telewizorów LCD bez języka w fabryce z Leeds”

  1. produkcja LCD Leeds Marcin Gajewski na 18 października 2017 @ 11:08

    Dzien Dobry, Mieszkam w Leeds of niedawna gdzie przyjechalem do brata i postanowilem zostac. Mam 22 lata i szukam pracy w Leeds. Slaba znajomosc jezyka angielskiego. Ta praca by byla dla nie idealna. Jestem dyspozycyjny 24/7 i moge podjac prace natychmiast. Dziekuje z gory.

    Marcin Gajewski
    37 Back Colwyn View
    Leeds
    LS11 6LN
    07801969078

  2. Witam ja w sprawie pracy

  3. produkcja LCD Leeds Patryk Czyrzniak na 24 października 2017 @ 20:38

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą jestem w Anglii od 2 miesiecy planuję zostac już na stałe.
    Znajomość języka jest słaba tyle co ze szkoły,
    szybko sie uczę jestem młodym chłopakiem mam 22 lata mam dużo energii do pracy proszę o kontakt.
    Z poważaniem Patryk Czyrzniak

  4. Witam serdecznie. Jestem wraz z chłopakiem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mam 23 lata, a mój chłopak 28. Jestem na poziomie podstawowym angielskiego, a chłopak na średnio zaawansowanym. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Bardzo proszę o kontakt.

Zostaw odpowiedź do produkcja LCD Leeds Patryk Czyrzniak