£do uzgodnienia

Dla par praca Anglia przy sprzątaniu prywatnych mieszkań i biur od zaraz Oxford UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2020 00:06

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Anglii dla par przy sprzątaniu prywatnych mieszkań i biur. Zatrudnienie w Oxfordzie dla sprzątaczy-sprzątaczek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał prywatne mieszkania i biura, a także utrzymywał czystość w pomieszczeniach socjalnych;
  • zadaniem będzie także zgłaszanie zapotrzebowań na środki czystości.

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego w mowie, gdyż konieczna będzie rozmowa z pracodawcą przez Skype;
  • przynajmniej 1 osoba w parze musi posiadać czynne prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 6 miesięcy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • zatrudnienie dla par/przyjaciół ze względu na zakwaterowanie, które jest tylko w pokojach dwuosobowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, która jest podpisywana z brytyjskim pracodawcą;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie;
  • przeszkolenie pracownicze dla osób bez doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz służbowy samochód;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc konsultantów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@amplihr.pl

Można również dzwonić pod numer telefonu: +48 12 307 30 30

Źródło: https://amplihr.pl/oferta/personel-sprzatajacy-oxford/

ID ogłoszenia: 8285f7dad962cda1