£od 9,85 GBP/h

Dla par praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu ciastek w Birmingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2022 00:18

Legalna praca w Anglii również dla par przy pakowaniu ciastek na produkcji. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka w Birmingham. Zakwaterowanie darmowe na miejscu będzie zapewnione.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Birmingham

Zarobki: od 9,85 funtów za godzinę

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Umowa: na minimum 6 miesięcy

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu ciastek w stosy po 12 lub 18 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej. Jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługi maszyny po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– minimum podstawy języka pozwalające na komunikację z przełożonymi (jedna osoba na grupę 4-os)
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– mile widziana znajomość systemu HACCP
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy
– dyspozycyjność na najbliższe 6 miesięcy
– umiejętność pracy w grupie
– przyjazne nastawienie, motywacja, bezkonfliktowość

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy z agencją pośrednictwa
– bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach (oddzielne pokoje dla par)
– dobre warunki finansowe, wypłata w systemie tygodniowym na konto walutowe
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie ciastek Birmingham kwiecień 2022”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 9146243788315853