£7,50 brutto

Dla par praca w Anglii przy produkcji dań gotowych bez języka Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 21:55

Fabryka gotowych dań z Milton Keynes zatrudni od zaraz 2 pary do pracy w Anglii przy produkcji pizzy mrożonej. Oferta bez znajomości języka dla Polaków gotowych do szybkiego wyjazdu.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Milton Keynes
Zarobki: 7,50 GBP/h brutto
Liczba wakatów: 6
Start: ASAP
Umowa: 3 miesiące

Zadania:
Praca fizyczna w środowisku o obniżonej temperaturze przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu składników, sortowaniu produktów, kontroli jakości oraz pakowaniu gotowych wyrobów.

Wymagania;
– dyspozycyjność i gotowość od zaraz na minimum 3 miesiące
– mile widziane doświadczenie przy produkcji żywności mrożonej
– elementarna znajomość zasad higieny
– aktualne badania sanitarne
– szybkość, zwinność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu
– język angielski będzie atutem

Oferujemy:
– legalną umowę na brytyjskich warunkach podpisywaną na okres 3 miesięcy
– możliwość przedłużenia umowy dla sprawdzonych pracowników
– zakwaterowanie płatne w domach lub mieszkaniach wynajmowanych przez pośrednika
– wynagrodzenie wypłacane co tydzień na wskazane angielskiego konto bankowe
– pomagamy z wszelkimi sprawami formalnymi

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: england-uk@workmail.com

W tytule maila proszę wpisać “produkcja mrożonek Milton Keynes”

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 83755db79345ab72

5 komentarzy na “Dla par praca w Anglii przy produkcji dań gotowych bez języka Milton Keynes”

  1. produkcja mrożonek Milton Keynes na 28 sierpnia 2015 @ 13:06

    Dzień dobry, ja z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą, mogę prosić o bliższe informacje?

  2. jestem zaintersowani maila diabloniewazne@gmail.com

  3. Jestem zainteresowana pracą na produkcji nadmieniam że obydwoje z mężem byliśmy w Anglii i posiadamy NIN i konta bankowe .Mąż komunikatywny angielski.

  4. Produkcja mrożonek na 1 września 2015 @ 14:17

    3 chętne kobiety z wieloletnim doswiadczeniem w produkcji zywnosci chetne podjecia pracy na dluzszy okres czasu.

  5. Witam
    Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą, napisaliśmy na maila, lecz nikt nam nie odpowiedział, prosimy o jakieś informacje.
    Pozdrawiamy