£do ustalenia

Dla Polaków praca Anglia w Laurencekirk na produkcji spożywczej 2015

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Laurencekirk
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 10 września 2015 15:39

Firma znajdująca się w Laurencekirk szuka pracowników do pracy w Anglii. Zatrudnienie odbywa się na linii produkcyjnej i polega na pakowaniu produktów spożywczych przy taśmie. Oferta na rok 2015.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Laurencekirk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali (miksery, patelnie, krajalnice itp.)
- drobne prace magazynowe
- pakowanie produktów
- dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
- porządkowanie stanowiska

Wymagania:
- zwinność, sprawne dłonie, elastyczność
- szybkość uczenia się
- odpowiedzialne podchodzenie do zadań
- osoba samodzielna
- bez problemów ze zdrowie
- przestrzeganie higieny osobistej
- radzenie sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy:
- pracę na jedną zmianę
- dobre warunki płacowe
- przyjazne środowisko pracy
- pomoc w pierwszych dniach
- zdobycie nowego doświadczenia
- strój roboczy
- zapoznanie z ekipą

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: joy.meechan@easyrecruituk.com
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/222632/Pracownik-linii-produkujaca-zywnosc

ID ogłoszenia: 57855f16e17542a9

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.