£od £9.30/h

Dla studentów praca w Anglii na wakacje 2020 sprzątanie akademików w Leeds, Hull, Nottingham etc.

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds, Hull, Nottingham, Plymouth and Swansea
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 22 czerwca
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiace
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 marca 2020 01:02

Na wakacje 2020 dla studentów propozycja ciekawej pracy w Anglii przy sprzątaniu akademików. Zatrudnienie dostępne m.in. na terenie Leeds, Hull, Nottingham.

Opis Stanowiska:
Praca dla UPP przy sprzatniu akademikow w Anglii na okres wakacyjny.
Firma UPP zapewnia zakaterowanie okolo 35 tysiaca studentow w Anglii. Jestesmy na rynku juz 20 lat i wspolpracujemy z 15 uniwersytetami. Bardzo wazna czescia naszego biznesu jest profesjonalne sprzatanie akademikow po wyprowadzce studentow. Oferujemy profesjonalny trening, ktory ma na celu pokazac jak wykonywac prace zgodnie z metodyka i jakoscia firmy. Praca jest w grupach od 5 do 7 osob, ktora prowadzi Team Leader. Kazda nowa osoba bedzie miala dokladnie wytlumaczone jak pracowac oraz jak bezpiecznie uzywac srodkow czystosci. Zapeniamy mila atmosfere w pracy.

Oferujemy:
· Legalne zatrudnienie w Wielkiej Brytani na okres wakacji 2020
· 9.30£ na godzine
· Gwarantowane 40 godzin na tydzien
· Platny urlop w zaleznosci od przepracowanych dni
· Terminy pracy od 13 do 7 tygodni w okresie czerwiec, lipiec lub sierpien do 3 tyg wrzesnia
· Pomoc w zalatwieniu formalnosci
· Trening
· Zakwaterowanie w akademiku w atrakcyjnej cenie
· Niskie koszty transportu

Wymagania:
· Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
· Dostepnosc w wymaganych terminach
· Pozytywne nastawienie do pracy
· Umiejetnosc pracy samodzielnej a takze w zespole
· Sumiennosc w wykonywaniu swoich obowiazkow

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

deepcleaning.recruitment@upp-ltd.com

Prosimy o dolaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Rekrutacja trwa do konca marca.

Job Type: Temporary
Salary: £1,400.00 /month

ID ogłoszenia: 6985e60e34ab6fc4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: martawatson
  • Zarejestrowany od: 5 marca 2020

Inne przedmioty dodane przez martawatson

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez martawatson »