£do uzgodnienia

Fizyczna praca Anglia bez języka rozładunek-załadunek Sutton in Ashfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sutton in Ashfield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 marca 2014 01:05

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pracownika fizycznego w firmie z Sutton in Ashfield. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku samochodów ciężarowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Sutton in Ashfield

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki

  • Praca odbywa się w godzinach rannych- 5 do 9 oraz popołudniowych od 16 do 19.
  • Pracownik z rana będzie odpowiedzialny za rozładunek tira. Wieczorem obowiązkiem będzie załadunek samochodu dostawczego.

Oczekiwania:

  • Dobra sprawność fizyczna
  • elastyczność- możliwość podjęcia pracy w podanych powyżej godzinach
  • odpowiedzialność, punktualność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność pracy w grupie

Aplikacja:
Zainteresowani powyższym stanowiskiem proszeni są o przesłanie wiadomości SMS na numer: 07565721504

źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/sutton-in-ashfield-kirkby-in-ashfield-ng17/praca-przy-rozladunku-i-zaladunku-tira,ad-208767.html

ID ogłoszenia: 1055332f4439fb41