£310-320 na tydzień

Fizyczna praca Anglia od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej bez języka Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 września 2019 02:16

Bez znajomości języka fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych w Londynie od zaraz u sprawdzonego pracodawcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 310 – 320 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dbałość o szczegóły;
  • punktualność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • posiadanie NIN oraz konta w banku.

Oferujemy:

  • pracę 5 dni w tygodniu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe, które wynoszą 310 – 320 GBP na tydzień;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę u solidnego pracodawcy.

Aplikacja:

Aby zgłosić się do fizycznej pracy w Londynie przy sortowaniu odzieży używanej, należy wysłać sms pod numer telefonu: 07818507844.

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/oferty-pracy/aktualne/w-anglii/

ID ogłoszenia: 3375d8a77f4528ec