£7,20-8,20 GBP/h brutto

Fizyczna praca Anglia od zaraz recykling bez znajomości języka 2020 St. Albans

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: St. Albans
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 02:33

Oferta fizycznej pracy w Anglii 2020 przy recyklingu dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w St. Albans od zaraz przy sortowaniu materiałów wtórnych.

Stanowisko: pracownik przy recyklingu

Miejsce zatrudnienia: St. Albans, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: na zmianie dziennej 7,20 GBP za godzinę brutto, za pracę w nocy – 8,20

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna w zakładzie zajmującym się recyklingiem
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie materiałów do powtórnego przetworzenia

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do zatrudnienia w Anglii od zaraz
  • ważny dowód osobisty
  • posiadanie międzynarodowego numeru ubezpieczenia
  • konto w banku

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka urzędowego
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

[ogłoszenie wygasło] Crayford@alsms.co.uk

Źródło: wluton.net

ID ogłoszenia: 225588bc276d5f57