£8,00 GBP/h

Fizyczna praca Anglia od zaraz sortowanie paczek z podstawowym językiem Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 20:52

Oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu przesyłek kurierskich od zaraz. Zatrudnienie w Londynie z podstawową znajomością języka angielskiego. Szukamy osób zmotywowanych i pracowitych.

Stanowisko: sortowacz.

Miejsce zatrudnienia: Londyn, West Turrock.

Stawka godzinowa: 8 funtów za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • sortowanie przesyłek według określonych kryteriów, przy taśmie poruszającej się w dość szybki sposób.

Oczekujemy:

  • dużej sprawności fizycznej – praca może być chwilami ciężka;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • motywacji do sumiennej pracy;
  • punktualności;
  • odpowiedzialności;
  • predyspozycji do pracy na noce 5-6 dyżurów na tydzień;
  • pozytywne nastawienie;
  • znajomości języka angielskiego na podstawowym/minimalnym poziomie;
  • umiejętności sprawnej organizacji własnego czasu pracy.

Gwarantujemy:

  • 13-tygodniowy okres próbny, później stałe zatrudnienie;
  • na początek stawka 8 funtów za godzinę, po okresie próbnym 8,74 GBP/h;
  • zatrudnienie dla mężczyzn i kobiet;
  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach;
  • pracę w wymiarze 35-45 godzin tygodniowo;
  • solidne przeszkolenie pracownicze;
  • przyjazną atmosferę pracy oraz zgrany zespół.

Dla kandydatów:
Drodzy państwo, zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu:

+44 7494 515377

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1045960

ID ogłoszenia: 189579632bac1ed9