£16000-18000/rok

Fizyczna praca Anglia przy roznoszeniu ulotek od zaraz bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 6 września 2019 00:04

Firma z Londynu szuka chętnych do fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy roznoszeniu ulotek. Zatrudnienie w Londynie bez języka dla pracowników fizycznych. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 16000 – 18000 GBP na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla mężczyzn przy roznoszeniu ulotek, a także gazet na terenie Londynu.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • na początku zarobki 60 GBP przez około 7 godz., maksymalnie do 14.30, ale jest możliwość podwyżki dla dobrych pracowników – osoby doświadczone zarabiają minimum 18000 GBP rocznie;
  • możliwość wykonywania pracy przez 7 dni w tygodniu przez cały rok;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • płatny urlop;
  • pracę bez znajomości języka angielskiego.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: Tomek 07908 162 071 pomiędzy 9.00 a 17.00.

Źródło: www.ogloszenia.anonse.co.uk

ID ogłoszenia: 4955d6fe3f8681cf