£60 na dzień

Fizyczna praca Anglia roznoszenie ulotek od zaraz bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 czerwca 2019 12:41

Możliwość podjęcia ciekawej fizycznej pracy w Anglii przy roznoszeniu ulotek i gazet. Zatrudnienie w Londynie aktualne od zaraz także bez znajomości języka. Pracodawca oferuje bardzo dobre warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny – roznoszenie ulotek.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: na początku 60 GBP na dzień z możliwością podwyżki dla dobrych pracowników.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie roznoszenie ulotek oraz gazet na terenie Londynu.

Wymagania:

  • praca dla mężczyzn;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • na początku zarobki 60 GBP na dzień (praca około 7 godzin, maksymalnie do 14.30) z możliwością podwyżki dla najlepszych pracowników;
  • doświadczeni dystrybutorzy zarabiają minimum 18 000 GBP rocznie;
  • pracę możliwą przez 7 dni w tygodniu i przez cały rok;
  • zatrudnienie na pełen etat;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Osoby, które chcą zgłosić się do pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

Tomek: 07908 162 071 pomiędzy 9.00 a 17.00.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1140930

ID ogłoszenia: 1295d0374bb08879