£brak danych

Od zaraz fizyczna praca Anglia przy sortowaniu odzieży używanej w Londynie 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 16 stycznia 2019 20:13

Od zaraz aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii w Londynie przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie z podstawową znajomością języka oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem, zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu odzieży używanej.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: brak danych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie używanych tekstyliów, a także innych materiałów BRIC-A-BRAC;
  • utrzymywanie porządku oraz czystości w swoim miejscu pracy.

Wymagania:

  • punktualność;
  • chęć do pracy;
  • umiejętność pracy indywidualnie oraz w grupie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • preferowane będą osoby, które znają materiały, np. kaszmir, wełna oraz bawełna;
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 16:30;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • uczciwe warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysłanie wiadomości SMS pod numer: 07919004200.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1178554

ID ogłoszenia: 9165c3f7ec0bba7a