£do ustalenia

Fizyczna praca Anglia w Milton Keynes na myjni samochodowej od zaraz 2015

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 19:49

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Oferta z Milton Keynes dla Polaków od zaraz przy czyszczeniu samochodów używanych na myjni. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca polega na dokładnym wyczyszczeniu samochodów używanych. Zadania jakie będą wykonywane to między innymi mycie aut z zewnątrz i wewnątrz, polerowanie, woskowanie, odkurzanie itp. W ciągu dnia pracownik zajmuję się 3 samochodami.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– konieczne jest posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– prawo jazdy i umiejętność prowadzenia samochodu według brytyjskich zasad
– znajomość ulic Londynu
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– założenie konta w banku brytyjskim
– każdy pracownik musi posiadać numer NIN

Oferujemy:
– pracę przez 5 dni w tygodniu od 9:00 do 18:00
– dobre wynagrodzenie
– pracę w dobrej, sprawdzonej firmie
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie w formie CV na adres mailowy: sales@buckscars.co.uk w treści należy wpisać parę zdań na swój temat takie jak doświadczenie, wiek, znajomość języka..

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-241n59/

ID ogłoszenia: 769558d53e257291