£7,40 brutto

Fizyczna praca w Anglii bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 01:31

Sieć supermarketów z Birmingham poszukuje od zaraz pracowników do fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie bez języka angielskiego na ok 3-4 miesiące.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Birmingham
Zarobki: 7,40 GBP/h brutto
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
Praca fizyczna na sklepie polegająca na transporcie palet z magazynu oraz wykładanie towaru na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji produktów. Do zadań może należeć również przygotowywanie ekspozycji sklepowych, promocji, metkowanie towaru oraz drobne prace porządkowe.

Wymagania:
– chęci do pracy
– gotowość do podjęcia zatrudnienie od zaraz (ASAP)
– doświadczenie sklepowe mile widziane
– język angielski nie wymagany, ale będzie przydatny
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)

Oferujemy:
– legalną pracę w UK na dobrych warunkach
– umowę za pośrednictwem agencji
– bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika
– zapewnione zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 60 GBP/tyg.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Sklep Bham 12/15”

emial: red-dot@e-mile.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 18156521eb79b418

7 komentarzy na “Fizyczna praca w Anglii bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Birmingham”

  1. Jestem zainteresowana ta praca. Mieszkam na miejscu, tzn. Birmingham.

  2. Marek Czarniawski na 28 listopada 2015 @ 06:38

    Dzień dobry, jestem zainteresowany podjęciem ww. pracy.

  3. „Sklep Bham 12/15″ na 28 listopada 2015 @ 10:11

    witam, Mam na imię Paweł Banach, mam 25 lat pochodzę z woj małopolskiego (Limanowa). Jestem zainteresowany przedstawioną ofertą. Mój nr tel 798972583

  4. Witam ,jestem zainteresowany ofertą pracy, proszę o kontakt

  5. "Sklep Bham 12/15" na 30 listopada 2015 @ 20:56

    Witam jestem młodą energiczną osobą która lubi prace fizyczne i jestem gotowy do wyjazdu w każdej chwili . Proszę o kontakt . Pozdrawiam .

  6. Mariusz i Cezary na 24 stycznia 2016 @ 15:16

    Jesteśmy zainteresowani w/w pracą ,prosimy o kontakt pod nr. 07448189110. Pozdrawiamy.