£8,50 GBP/h

Fizyczna praca w Anglii bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów od zaraz St Albans 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: St Albans
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 maja 2020 01:01

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2020 w St Albans przy recyklingu – sortowaniu odpadów. Pracodawca zapewnia szkolenie oraz odzież ochronną.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: St Albans.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy recyklingu;
  • zadanie pracownika będzie sortowanie odpadów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość;
  • wytrzymałość na warunki pracy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość pracy na dwie zmiany.

Oferujemy:

  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są ekstra płatne;
  • stałe zatrudnienie;
  • pracę od poniedziałku do soboty;
  • pracę na dwie zmiany: 05:00 – 14:30 / 14:45 – 00:45;
  • możliwość otrzymania bonusu dla pracownika miesiąca;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • strój ochronny.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane fizyczną pracą w Anglii, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 07816 343 298 (Dominik) albo wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: DWASZCZUK@SMARTSOLUTIONS.CO.UK

Źródło: www.praca4u.net/sorter-recyklingu-sort-line-operative-id1184909.html

ID ogłoszenia: 5195ec3ef6a87ca8