£322/tydzień

Fizyczna praca w Anglii dla Polaków przy sortowaniu odzieży Londyn 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 24 września 2017 04:52

Propozycja z Londynu dla Polaków przy sortowaniu odzieży, elektroniki i AGD. Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii 2017 dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Lokalizacja: Londyn – West Drayton, UK

Zarobki: dla pań 322 GBP na tydzień pracy a po odliczeniu podatku 280 GBP na tydzień, dla panów 355 GBP na tydzień i po odliczeniu podatku 305 GBP na tydzień

Obowiązki:

  • kobiety będą odpowiedzialne za sortowanie odzieży używanej, sprzętów AGD czy artykułów elektrycznych oraz wykonywanie prac porządkowych
  • mężczyźni będą zajmować się obróbką odzieży z użyciem belownicy, załadunkiem gotowych worków oraz beli a także sortowaniem ubrań i sprzętów jak i pracami porządkowymi

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość materiałów i umiejętność ich rozróżniania – kaszmir, wełna bawełna itp.
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • punktualność
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie również dla osób bez posiadania doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 15, pod numerem: 07384366899

Kontakt mailowy: admin@rtstextilerecyclers.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1115080

ID ogłoszenia: 47859c6ec051900c