£6,81 GBP/h

Fizyczna praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz Worcester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Worcester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 maja 2015 00:14

Pilnie poszukujemy od zaraz pracownika fizycznego do pracy w Anglii na magazynie. Zatrudnienie z Worcester dla magazyniera przy zbieraniu zamówień. Oferta dla mężczyzn ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Worcester
Wynagrodzenie: 6,81 GBP/h

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest wyszukiwanie produktów na magazynie i kompletowanie zamówień. Inne zadania jakie pracownik będzie wykonywać to pakowanie produktów i przygotowywanie paczek do wysyłki.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– zatrudnienie dla silnych mężczyzn
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– punktualne stawianie się w pracy
– bez problemów ze zdrowiem
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– dobra znajomość języka angielskiego
– zamieszkanie w UK

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– po 13 tygodniach pracy podwyżki
– pracę na 3 zmianach
– wprowadzenie w system działania firmy
– pracę w grupach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23h59i/

ID ogłoszenia: 20155510d3762f37