£7,85 GBP brutto/h + dodatki

Fizyczna praca w Anglii na myjni samochodowej bez języka od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 marca 2019 03:05

Ciekawa oferta fizycznej pracy w Anglii na myjni samochodowej, aktualna od zaraz. Do tego bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca z Londynu zapewnia atrakcyjne warunki finansowe oraz miłą atmosferę pracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 7,85 GBP brutto/godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na stanowisku claanersa w myjni samochodowej.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań;
  • dokładność;
  • pracowitość i punktualność;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe, a do tego dodatki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwijania swoich umiejętności;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowało powyższe stanowisko pracy na myjni samochodowej w Londynie, proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres e-mail:

belgraviacarwash@gmail.com

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1206837

ID ogłoszenia: 3195c76ce841f07b