£7,80 brutto

Fizyczna praca w Anglii na myjni samochodowej bez znajomości języka Luton maj 2016

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od zaraz do końca października
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2016 00:02

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na myjni samochodowej w Luton UK z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Luton

Zarobki: 7,80 GBP/h + premia od umytego auta

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zadania:
Praca na stacjonarnej, ręcznej myjni samochodowej przy myciu karoserii oraz sprzątaniu wnętrz pojazdów. Ze względów ekologicznych na myjni stosowane są jedynie myjki parowe. Do obowiązków pracownika zaliczać się będzie również woskowanie ręczne, autodetailing, odkurzanie wnętrza, trzepanie dywaników, czyszczenie kokpitów itp. zadania typowe dla pracy w myjni samochodowej.

Wymagania:
– mile widziane osoby z podstawową znajomością języka
– konieczne udokumentowane, minimum 6-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– czynne prawo jazdy kat.B
– zaświadczenie o niekaralności
– dokładność, pracowitość, komunikatywność
– atutem będzie posiadanie własnego auta
– dyspozycyjność w całym okresie umowy

Oferujemy:
– zatrudnienie na czas określony 6-7 miesięcy
– legalną umowę na warunkach brytyjskich
– atrakcyjne warunki finansowe z premią od umytego auta (napiwki również się zdarzają)
– zapewniamy zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu niedaleko miejsca pracy (koszt ok 100 GBP tygodniowo)
– możliwość wyrobienia nadgodzin (szczególnie w okresie letnich wakacji)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Myjnia Luton 05/16”

emial: red-dot@gmx.co.uk

Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 517572a747683ea7