£271,84 - 420 tygodniowo

Fizyczna praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka Londyn recykling odpadów

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 października 2018 19:07

Aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii dla Polaków, od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego przy sortowaniu odpadów. Zapewniamy nowoczesne i przyjazne środowisko i wsparcie przy formalnościach.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn, Edmonton.

Tygodniówka: 271,84 – 420 GBP.

Wakaty: 5.

Zadania na stanowisku:

  • ręczna segregacja odpadów przy taśmie;
  • recykling surowców wtórnych;
  • wykonywanie zadań zgodnie z wymogami kierownictwa;
  • przestrzeganie procedur i przepisów BHP;
  • zmiany wyglądają następująco: 2 dni dniówek (11 godzin), 2 dni nocek, 4 dni wolne.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć i gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zręczność i spostrzegawczość;
  • odpowiedzialność;
  • przychodzenie na zmiany wyznaczone w grafiku punktualnie;
  • dobry stan zdrowia;
  • przyjazne nastawienie;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • wstępne, dokładne przeszkolenie;
  • wypłaty w formie tygodniówek;
  • chętnie zatrudnimy też pary i grupy;
  • angielską umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • nowoczesne środowisko pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • pomoc pracowników agencji we wszelkich formalnościach;
  • brak opłat za rekrutację!

Dla kandydatów:

Prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Nie wymagamy CV!

ID ogłoszenia: 3035bbcc3b20c2d6