£60 na dzień

Fizyczna praca w Anglii od zaraz przy roznoszeniu ulotek bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 grudnia 2019 00:40

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie przy roznoszeniu ulotek i gazet dla kandydatów z dobrą kondycją.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 60 GBP na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn przy roznoszeniu ulotek oraz gazet na terenie Londynu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • solidne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • początkowe zarobki w wysokości 60 GBP na dzień (praca około 7 godzin, maksymalnie do 14.30;
  • możliwość otrzymania podwyżki dla dobrych pracowników;
  • doświadczone osoby przy roznoszeniu ulotek zarabiają obecnie przynajmniej 18 000 GBP na rok;
  • pracę możliwą przez 7 dni w tygodniu przez cały rok;
  • pełny etat;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • zatrudnienie bez znajomości języka.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 079 08 162 071 (Tomek). Dzwonić można między 9.00 a 17.00.

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-899854.php

ID ogłoszenia: 5685df13cc7d6b2b