£10,22 - 11,22 na godz.

Fizyczna praca w Anglii od zaraz przy sortowaniu paczek w Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 czerwca 2022 00:04

Ze znajomością języka angielskiego do podjęcia fizyczna praca w Anglii. Zatrudnienie w Southampton od zaraz przy sortowaniu paczek kurierskich i rozładunku ciężarówek.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,22 – 11,22 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie przy sortowaniu oraz skanowaniu paczek;
  • zadaniem będzie rozładowywanie ciężarówek;
  • praca na zmianie nocnej oraz dziennej.

Wymagania:

  • własne buty ochronne;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy fizycznej;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia – ale trening będzie zapewniony.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • sprawdzonego i rzetelnego pracodawcę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy fizycznej w Anglii, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 07436141510 – Iweta albo 07917501731 – Oliwia

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sortowanie-paczek_i111984

ID ogłoszenia: 923629640d8a3c3c