£6,80/h

Pokojówka oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu hotelu w Eckington

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Eckington
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 22:39

Hotel w Eckington poszukuje osób do sprzątania różnych pomieszczeń od zaraz. Praca w Anglii dla Polaków, najchętniej przyjmiemy Panie – Pokojówki. Zapewniamy zakwaterowanie płatne.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.
Wynagrodzenie: 6,80 GBP/h
Lokalizacja: Wielka Brytania, Eckington.

Opis stanowiska:
praca fizyczna polegająca na sprzątaniu hotelu – zarówno pokoi, jak i pomieszczeń wspólnych. Mile widziane Panie z dobrym językiem angielskim.

Wymagania:

  • dobry angielski;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność dokładnej pracy pod presją czasu;
  • mile widziane doświadczenie w sprzątaniu;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność pracy według określonych procedur.

Oferujemy:

  • stałą pracę w hotelu;
  • międzynarodowy zespół;
  • płatne zakwaterowanie 50 GBP/h na miejscu;
  • brak konieczności dojazdów;
  • dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie i składki.

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez wiadomość mailową zawierającą CV na adres:

s.prokop@jobland.pl

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/housekeeping-praca-w-hotelu-od-zaraz-3110398.html

ID ogłoszenia: 933569801efbf713

1 odpowiedź na “Pokojówka oferta pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu hotelu w Eckington”

  1. Przesłałam CV na Państwa adres mailowy, bardzo proszę o kontakt. Jestem osobą odpowiedzialną i dyspozycyjną do wyjazdu od zaraz.