£ok. 57 GBP dziennie

Fizyczna praca w Anglii od zaraz roznoszenie ulotek bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 października 2018 16:50

Aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy roznoszeniu ulotek. Zatrudnienie bez znajomości języka w Londynie. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Poszukiwane osoby solidne, cierpliwe i sprawne.

Stanowisko: roznosiciel ulotek.

Wynagrodzenie: 57 GBP dziennie.

Lokalizacja: Londyn.

Zakres obowiązków:

  • roznoszenie ulotek firmowych w konkretnie wskazanej lokalizacji;
  • pracować można nawet 7 dni w tygodniu;
  • praca do 7:30 do 14:30.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • uczciwe podejście do pracy;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • punktualność;
  • solidność;
  • chęć do pracy po 7 godzin dziennie;
  • zręczność;
  • miłe usposobienie, uśmiechanie się;
  • schludny wygląd;

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat dla mężczyzn;
  • samodzielne stanowisko;
  • możliwość zarobienia nawet 18 000 GBP rocznie;
  • prawo do płatnego urlopu;
  • zatrudnienie bez znajomości języka;
  • pracę również dla osób samozatrudnionych (wtedy dniówka wynosi 55 GBP);
  • możliwość stabilizacji i zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania! Prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem

07908162071 – Tomek.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1140930

ID ogłoszenia: 6205bd9b400d49df

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.