£9,00 na godz.

Fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu paczek od zaraz bez języka Londyn UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 czerwca 2019 02:07

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie w firmie logistycznej z Londynu dla pracowników fizycznych bez języka angielskiego. Pracodawca zapewnia dobre warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało sortowanie przesyłek.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • chęć pracownia na zmianie nocnej.

Oferujemy:

  • pracę na nocnej zmianie w godzinach od 23.00 do 07.00;
  • pracę na stałe pięć dni w tygodniu od niedzieli do czwartku;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które chciałyby podjąć zatrudnienie w Anglii przy sortowaniu paczek, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +44 1442249877 od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 16.00.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1222581

ID ogłoszenia: 1175d124e44e3f5d

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu paczek od zaraz bez języka Londyn UK”

  1. Grzegorz9999 na 21 lipca 2019 @ 20:49

    Dzień dobry jestem zainteresowany tą pracą prosze o kontakt 532678310 pozdrawiam Grzegorz