£do ustalenia

Fizyczna praca w Anglii przy załadunku i rozładunku ciężarówek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2014 03:58

Firma zajmująca się przeprowadzkami szuka pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Oferta z Londynu przy pakowaniu, załadunku i rozładunku towarów. Pracodawca wymaga znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– prowadzenie samochodów ciężarowych
– pakowanie rzeczy znajdujących się w mieszkaniach
– prace związane przy załadunku i rozładunku towarów

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– utworzenie działalności gospodarczej
– posiadanie uprawnień do prowadzenia samochodów Class 2 i na vany do 7.5 tony
– od kandydatów oczekujemy zaznajomienia z trasą po ulicach Londynu
– osoba punktualna, odpowiedzialna, porządnie wyglądająca
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
– zatrudniamy osoby od 25 roku życia
– prowadzenie dokumentacji po każdej zakończonej przeprowadzce

Oferujemy:
– legalną pracę w międzynarodowym zespolę
– zapewniamy dobre warunki pracownicze
– zatrudniamy również osoby bez prawa jazdy jako pomocników
– konkurencyjne stawki godzinowe
– przy dłuższym zatrudnieniu możliwość podwyżki

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie CV na adres: logistics@jasteelandson.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 31753fd2d4805230