£7,40-8,24 GBP/h brutto

Fizyczna praca w Anglii rozładunek i sortowanie paczek Coventry od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 13 grudnia 2015 22:28

Dam pracę w Anglii dla pracowników fizycznych przy rozładunku, załadunku oraz sortowaniu paczek. Zatrudnienie w Coventry od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Coventry
Wynagrodzenie: 7,40-8,24 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na załadunku/rozładunku dostaw oraz na sortowaniu paczek.

Wymagania:
– umiejętne porozumiewanie się językiem angielskim na poziomie podstawowym
– wytrzymałość fizyczna
– zdolność podjęcia danego stanowiska
– możliwość pracowania na zmianie nocnej
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– zaradność, punktualność, zwinność
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy

Oferujemy:
– w pierwszych trze miesiącach proponujemy stawkę w wysokości 7,40 GBP która po tym okresie wzrośnie do 8,24 GBP/h brutto
– wyrobione nadgodziny są dodatkowo płatne
– przyjazne środowisko pracy
– zmiany nocne

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: kamil@alliance-personnel.com; i.wos@alliance-personnel.com; m.ali@alliance-personnel.com; p.lenda@alliance-personnel.com możliwy jest również kontakt telefoniczny: 0121 265 2080 Kamil bądź Iza.

Źródło: http://birminghampl.co.uk/index.php?site=ogloszenia_o_prace&id=524

ID ogłoszenia: 690566dbbb94e093