£7,50/h brutto

Hotelarstwo od zaraz oferta pracy w Anglii na stanowisku pokojówki Norfolk

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Norfolk
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2018 00:26

Chętnie zatrudnimy od zaraz w hotelu z Norfolk na stanowisku pokojówki. Ogłoszenie pracy w Anglii przy przygotowywaniu pokojów dla gości z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pokojówka

Miejsce pracy: Norfolk, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hotelu polegająca na sprzątaniu oraz przygotowywaniu pokojów dla gości
  • osoba zatrudniona będzie pomagała w serwowaniu posiłków oraz porządkowała salę po ich zakończeniu
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • posiadanie doświadczenia w hotelu lub restauracji
  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na dłuższy okres
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

sebastian@cestaffing.co.uk

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-hotelu-3961371.html

ID ogłoszenia: 2375a6e26b37198c