€12/h

Irlandia – praca w Wielkiej Brytanii dla mechanika samochodowego, Mullingar

  • Kraj: Irlandia
  • Miasto: Mullingar
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 12 listopada 2017 19:28

Warsztat z miejscowości Mullingar w Irlandii poszukuje wykwalifikowanych mechaników samochodowych gotowych do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii w swoim zawodzie przy naprawie aut

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – wieloletniego, autoryzowanego dealera samochodów w Irlandii – osoby do pracy, na stanowisku:

CAR MECHANIC
Miejsce pracy:  Irlandia, Mullingar

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
kompleksowe przeprowadzanie napraw samochodów osobowych,
diagnostyka usterek.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego w autoryzowanym punkcie samochodowym,
jesteś skuteczny i potrafisz samodzielnie dokonywać napraw,
cechuje się duża komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
znasz język angielski na dobrym poziomie (szczególnie w piśmie).

Osobie zatrudnionej oferujemy:
pracę w autoryzowanym serwisie w środowisku międzynarodowym,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia,
pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i angielskim na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl z dopiskiem CMECHANIC/Irlandia, w razie jakichkolwiek pytań zadzwoń, udzielimy wszelkich informacji (71) 788 05 88.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.
Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”.

ID ogłoszenia: 5155a02fcdc32531

Brak tagów