£550-750 na tydz.

Kierowca kat.B z j. angielskim jako kurier Anglia praca w Londynie od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 listopada 2020 00:04

Propozycja pracy w Anglii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Aktualne od zaraz zatrudnienie w Londynie dla kierowcy kat. B jako kurier. Istnieje możliwość pracy z własnym samochodem.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 550 – 750 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca kat B. na stanowisku kuriera multi-drop;
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie przesyłek.

Wymagania:

  • możliwość pracowania z własnym vanem, a wtedy dniówka 160 GBP albo na samochodach pracodawcy – vany LWB;
  • wiek powyżej 25 lat;
  • posiadanie angielskiego prawa jazdy;
  • maksymalnie 6 punktów karnych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • praca dla osób z południowo-wschodniego Londynu.

Oferujemy:

  • stałą pracę – self employment albo Limited;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą dla kierowcy w Londynie mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +44 7778325549

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 7845fbd1bff5686f