PLNdo uzgodnienia

Kierownik projektu oferta pracy w Anglii w budownictwie od zaraz 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2021 00:11
  • Wygasa: 24 dni, 22 godzin

W budownictwie i przemyśle od zaraz dostępna do podjęcia praca w Anglii na stanowisku kierownika projektu. Zatrudnienie 2021 dla kandydatów z kwalifikacjami i znajomością języka angielskiego.

Termika jest spółką dostarczającą kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach.
Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownik Projektu
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne – specjalność budownictwo, energetyka lub mechanika,
• wymagane doświadczenie w pracy (minimum 3 lata) na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi,
• dobra znajomość pakietu Ms Office, Autocad,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,
• bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność,
• umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
• umiejętność pracy w zespole,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego – znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
• znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2, IPMA PMI) – certyfikat kwalifikacji będzie dodatkowym atutem,
• znajomość programu MS Project,
• prawo jazdy kat. B,
• od kandydatów oczekujemy prowadzenia własnej działalności gospodarczej, lub gotowości do jej otwarcia.
Zadania:
• odpowiedzialność za powierzony zakres, jakość, terminowość, zasoby, dyscyplinę finansową oraz rezultaty zleconego projektu,
• nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji, harmonogramu i planów organizacji robót,
• prowadzenie prac zgodnie z przepisami panującymi na budowie,
• kontrola jakości wykonanych prac,
• prowadzenie dokumentacji budowy,
• zarządzanie podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi,
• rozliczanie robót ze zlecającymi i podwykonawcami,
• bieżące raportowanie zleceń.
Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• realizację interesujących projektów,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród najlepszych specjalistów w branży,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Dołącz do nas! Wyślij CV na adres: praca@termika.eu lub zadzwoń tel.: 602 726 573.

ID ogłoszenia: 36160f54f0a21390

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: termika_praca
  • Zarejestrowany od: 9 września 2016

Inne przedmioty dodane przez termika_praca

Ostatnie przedmioty dodane przez termika_praca »