£20 000- 26 000 / rok

Kucharz – Anglia praca w gastronomii od zaraz w całym UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: NR TUNBRIDGE WELLS
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2018 06:34

Poszukiwani kucharze do podjęcia pracy w Anglii w dużej sieci restauracji na terenie całego kraju. Oferta dla osób z doświadczeniem i minimum podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie.

Rekrutacja dla dużej grupy restauracyjnej, posiadającej ponad 70, restauracji na terenie Anglii Południowej.

Restauracje zlokalizowane są w różnych miejscowościach Anglii Południowej, gdzie pracodawcy oferują również tanie zakwaterowanie w mieszkaniach i domach służbowych blisko restauracji.

20 STANOWISK w dwóch rangach i lokalizacjach:
Chef de Parte
Sous Chef

MIEJSCE PRACY (hrabstwa):
Berkshire, Buckinghamshire, Devon, Dorset, East Sussex, Hampshire, Hertordshire, Kent, Somerset,
Surrey, West Sussex, Wiltshire.

WYMAGANIA:

– min. 1 ostatni rok doświadczenia w zawodzie samodzielnego kucharza (Junior Chef de Parte, Chef
de Parte, Sous Chef lub Head Chef),
– konieczna znajomość języka angielskiego przynajmniej w mowie,
– mile widziane doświadczenie w kuchni brytyjskiej,
– możliwość uzyskania 2 niezależnych referencji,
– wysyłając CV, proszę pamiętać, by było ono napisane w języku angielskim.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca w wybranej restauracji na terenie Anglii Południowej.

PRACODAWCA OFERUJE:

– stały kontrakt brytyjski (umowa o pracę) w stabilnej i znanej marce gastronomicznej w UK,
– pełny etat, 40-50 godz. pracy tyg.,
– 28 dni płatnego urlopu,
– zwrot 50% kosztów przelotu (po 4 tygodniowym okresie próbnym),
– darmowy transport z lotniska do restauracji,
– zakwaterowanie w kwocie 45,00 GBP/tyg. (wszystkie media wliczone),
– zniżka na wyżywienie 50% w trakcie pracy i 25% w dni wolne,
– pełne szkolenie i pomoc w adaptacji w nowym miejscu pracy i życia,
– pomoc w zorganizowaniu Natonal Insurance Number i konta bankowego,
– otwarta droga awansu na stanowiska 2-nd Chef, Head Chef, General Manager i wyższe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
CV w języku angielskim
na adres e-mail:
artur.baranik@hmserwis.pl
w temacie wiadomości proszę wpisać:
KUCHARZ UK

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych
Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

HM Serwis Group Sp. z o.o., licencja nr 15326
Al. Wojska Polskiego 62 , 70-477 Szczecin
tel: +48 519 055 865 Artur Baranik
biuro@hmserwis.pl

ID ogłoszenia: 965b0c2b22d0453