£Brytyjskie

KUCHARZ do pracy w Anglii (południowa część kraju)

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Angli południowa (rózne lokalizacje)
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2015 01:14

Opis

KUCHARZ, Anglia południowa

Aktualna rekrutacja do pracy w Anglii dla kucharzy na terenie południowej Anglii. Oferta adresowana do osób z doświadczeniem zawodowym oraz dobrą znajomością języka angielskiego.

STANOWISKA:
26 stanowisk dla Chef de Partie
8 stanowisk dla Sous Chef
4 stanowiska dla Head Chef

MIEJSCE: obecnie prowadzimy procesy rekrutacyjne w całej Anglii południowej m.in. w hrabstwach: Cornwall, Devon, Dorset, Hertfordshire, Hampshire, Oxfordshire, Surrey, Sussex oraz w Yorkshire.

WYMAGANIA:
– min. 2 ostatnie lata doświadczenia w zawodzie samodzielnego kucharza (CDP, Sous Chef lub Head Chef),
– mile widziane doświadczenie w kuchni brytyjskiej,
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie (warunek konieczny).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– praca w restauracjach na terenie Anglii środkowej lub południowej.

OFERUJEMY:
– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
– zakwaterowanie,
– stałe brytyjskie kontrakty (umowy o pracę).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
CV w języku angielskim
na adres e-mail:
biuro@hmserwis.pl
w temacie wiadomości proszę wpisać:
KUCHARZ / UK.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

HM Serwis Sp. z o.o., licencja nr 6680
Al. Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax.: +48 91 484 0754

ID ogłoszenia: 97255ca069ae967b

Brak tagów