£8.20

Kucharz oferta pracy w Anglii w gastronomii z zamieszkaniem, south England

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: south England
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: o zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 07:04

Aktualna rekrutacja do pracy w Anglii na stanowisku kucharza z zapewnionym zamieszkaniem. Oferta z rejonu south England dostępna od zaraz dla osób z komunikatywną znajomością języka.

KUCHARZ W ANGLII (PRACA+MIESZKANIE)
Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , south England
Opis stanowiska:

-Zadania w zależności od przydzielonego stanowiska ( Commis Chef/Trainee/Chef de Partie, Sous Chef)
-Przygotowywanie dań o wysokiej jakości zgodnie ze standardami marki,
-Utrzymywanie w czystości miejsca pracy i stosowanie najwyższych standardów higieny podczas przygotowywania żywności
-Dbanie o najwyższą jakość produktów oraz zapewnienie prawidłowych warunków ich przechowywania

Wymagania:

– min. 1 rok doświadczenia w zawodzie samodzielnego kucharza lub ukończona szkoła gastronomiczna + praktyki
– znajomość języka angielskiego,
– mile widziane doświadczenie w kuchni europejskiej.
Oferujemy:

– stałą umową brytyjską (umowa o pracę) w stabilnej i znanej marce gastronomicznej w UK,
– wynagrodzenia na poziomie 8,20 GBP/godz.+ napiwki dla Chef de Partie,
– wynagrodzenie na poziomie 9,20 GBP/godz.+ napiwki dla Sous Chef,
– pełny etat, 40-50 godz. pracy tyg.,
– 28 dni płatnego urlopu,
– zakwaterowanie w kwocie 42-45 GBP/tyg. (wszystkie media wliczone),
– pełne szkolenie i pomoc w adaptacji w nowym miejscu pracy i życia,
– pomoc w zorganizowaniu National Insurance Number i konta bankowego,
– otwarta droga awansu na stanowiska 2-nd Chef, Head Chef, General Manager i wyższe,
Możliwość rekrutacji zdalnej (poprzez rozmowy telefoniczne, wymiana e-maili)

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Łowińskiego 7e, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.
Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

ID ogłoszenia: 2795a538283b0471

Brak tagów

2 komentarze na “Kucharz oferta pracy w Anglii w gastronomii z zamieszkaniem, south England”

  1. Michał Świt na 19 stycznia 2018 @ 14:29

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, proszę o kontakt.
    e-mail: michal_swit@wp.pl
    tel: +48 792-930-273

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: amplihr
  • Zarejestrowany od: 7 stycznia 2017

Inne przedmioty dodane przez amplihr

Ostatnie przedmioty dodane przez amplihr »